Sena Nur

Sena Nur Karabekiroğlu

YKS,LGS,YDS/YÖKDİL Eğitim Koçu ve Matematik-Fen Bilimleri Özel Ders Öğretmeni
1995 - Fatih, İstanbul, Türkiye
Değerlendirilmedi.

Haftalık Yüzyüze seans ücreti 150.00 TL

Online seans ücreti 100.00 TL

Hakkında

Merhaba. Ben Sena Nur Karabekiroğlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden 2019 yılında mezun oldum. Mezuniyetim sonrasında tez çalışmamın projeleşmesi ile Yıldız Teknik Üniversitesi-Kimya Mühendisliği'nde Yüksek Lisans eğitimime başladım ve halen daha öğrencisi olarak bulunmaktayım. Üniversite lisans dönemimin başlamasından bu yana-7 yıla tekabul etmekte- ile öğrenci yetiştirmekteyim.Sayısız öğrenci ile yüzyüze/online ders yapmış birçok öğrenciyi sınavlara hazırlamış, akademik kariyerlerini planlamakta destek olmuş bulunmaktayım. Halen daha severek bu sektörde hizmet vermekte ve vermeye de devam etmeyi planlamaktayım.

Akademik Kariyer

2009-2013: Sultan Fatih Fen Lisesi'ni tam burslu olarak okudum
2016-2017: Wroclaw Technical University ----- 'Erasmus' programı kapsamında Polonya'da Kimya Mühendisliği eğitimime devam ettim.
2013-20219: Yıldız Teknik Üniversitesi-Kimya Mühendisliği(100% İngilizce)
2020-devam: Yıldız Teknik Üniversitesi-Kimya Mühendisliği Master

Çalışma Prensipleri

360 Koçluk sisteminde aldığım 'Koçluk' eğitimleriyle öğrencilerin sınava hazırlık süreçlerine eşlik ediyorum. Hem 360 koçluk yazılımı ile hem de planlama defteriyle öğrencilerin haftalarını planlamalarını, devamlı bir kontrol altında olmalarını, mental olarak da motivelerini belli bir düzeyde tutmalarına destek oluyorum. Konu Analiz Çeteleleri sayesinde bütün konulara kuşbakışı olarak hakim olmalarını, sürekli kontrol ile çalışma bilinci kazanmalarını, sorun yaşadıkları konularda soru çözümleriyle süreci kolaylaştırmayı mümkün kılıyorum.
1. Sınıftan 12. Sınıfa dek öğrencilerle yıllardır birebir ders yapıyorum. Ders yaptığım öğrencilerime koçluk hizmeti de sağlıyorum. Daha erken yaşlarda bile çalışma sistemini bilmelerini önemsiyorum. Bununla birlikte İngilizce özel derslerime-'Speaking Practice', 'Grammer Edc.' 'YDS/Yökdil'de Rehber' olarak üç ayrı grupta devam ediyorum. Küçük yaşlarda dil eğitimi kazanması adına öğrencilerle iletişimde oluyorum. İspanyolca eğitimi veren okullardaki öğrencilerime 2. yabancı dil kapsamında İspanyolca eğitim desteği sağlıyor, kaynak döküman erişimlerini kolaylaştırıyorum.
Bünyesinde iş yürütücüsü olarak yer aldığım firmanın Nişantaşı ofisini-öğrencilerimin yoğun talepleriyle-hizmet yerine çevirdiğim özel bir alan olarak öğrencilerime açıyorum. Danışmanlık-yüzyüze programlama ve özel ders taleplerine burada yanıt vermekten büyük mutluluk duyuyorum.

Deneyim

2016'da Ağaç Peyzaj A.Ş ----- Stajyer araştırmacı olarak bulundum.
2017'de Wroclaw Technical University- Arıtma Proseslerinde araştırmacı olarak bulundum.
2017'de Özel bir kuruluşta İngilizce eğitmenliği yaptım.
2018'de Diversey Gebze üretim departmanında Araştırmacı stajyer olarak bulundum.
2018'de Katar-Doha'da bir üretim ve tasarım firmasının marka elçiliğini yaptım.
2020'den bu yana Katar menşilli giyim firmasında iş yürütücüsü olarak görev yapmaktayım
2021-Nisan itibariyle YTÜ bünyesinde kabul alan BAP projesinin 'Proje Yürütücü Mühendisi' olarak görev almaktayım.d

Eğitimler ve Sertifikalar

360 Koçluk Koç Yetiştirme Programı
İşitme Engelliler Derneği- İşaret Dili Eğitimi
Turing- İspanyolca Dil Sertifikası
YTÜ- Kariyerimin Kimyası